Полезное для тебя >> Инфо про автомобили >> Перший Роллс-Ройс казахської збірки


Перший Роллс-Ройс казахської збірки

КАЗАХСТАН
САМОРОБНИЙ РОЛЛС РОЙС

У Карагандинській області, поблизу залізничної станції Карабас, з'явився Роллс-Ройс Фантом. Тепер завдяки культової машині мільйонерів казахське містечко Шахтинск прославилося на весь світ.  

Казахський місто Шахтинск. 50 кілометрів від Караганди і 28 - до найближчої залізничної станції. Ще півстоліття тому тут був маленький шахтарське селище. І саме тут з'явився перший Роллс-Ройс казахської збірки. Шахтинск від авто - у захваті. Машину зібрав автослюсар Руслан Муканов. У нього не було півмільйона євро. Була лише мрія мати Роллс-Ройс. Справжню модель він побачив в елітному автосалоні в Алмати. Розробив план і взявся за роботу.

 Побитий Мерседес йому привезли з Німеччини. Останнє автослюсар зробив сам. Все - за ескізами оригінальної моделі. Автозапчасти збирав по всьому Казахстану. Однак фірмовий символ - дівчину - на капот не поставив. З патріотичних міркувань.

На створення першого Роллс-Ройса знадобилося два місяці і 3 тисячі доларів. Проте ні грошей, ні часу Руслан не шкодує.  Зараз майстер мріє створити ще один -  чорний Роллс-Ройс.

 


Спасибо, если добавите эту статью в:
  • Последние

  • Читаемые

  • Интересное