НОВІ РЕКОРДИ

готель Роуз Райхаан

НОВІ РЕКОРДИ
Не встиг відгриміти салют з приводу введення в дію найвищого хмарочоса планети, який досяг рівня 828 метрів, як Дубаї б'є ще один світовий рекорд.
У діловому центрі міста відкрився найвищий готель у світі - «Роуз Райхаан» готельної мережі «Рота». 72-поверхову будівлю заввишки 333 метри офіційно занесено до Книги рекордів Гіннеса, перевершивши свого найближчого конкурента з Бангкока на 5 метрів. Також найвища будівля стала стартовим майданчиком для стрибка з парашутом.


Двоє парашутистів з Еміратів здійснили стрибок з найвищої будівлі в світі - хмарочоса «Бурж Дубай». Тим самим вони встановили новий рекорд, який зможуть побити тільки після того, як побудують що-небудь вище цієї будівлі.

Спортсмени стрибали не з даху, а з платформи, встановленої на рівні 160-го поверху - це трохи менше 700 метрів.
«Дуже добре, сподіваюся, приземлюся благополучно, якщо вдало стартую! До зустрічі на землі! »
Політ зайняв 50 секунд, швидкість у вільному падінні перевищила 200 кілометрів на годину. Внизу екстремалів зустрічали рідні та репортери.

Також потрібно відмітити, що с розвитком технологій в нашому світі все стало набагато легше робити, а з розвитком Інтернет магазинів нам навіть не потрібно виходити з дому для того, щоб придбати потрібні Вам речі. Ви можете за допомогою одного онлайн довідника дізнатися про всі Вам необхідні новини або магазини, в Вашому місті. Наприклад для того щоб той самий герметик купити Вам достатньо подзвонити за необхідним телефоном і здійснити замовлення. Телефони для довідки ви можете почерпнути с того ж довідника dlab.com.ua.


Спасибо, если добавите эту статью в:

Еще пару материалов на эту тему...

  • Последние

  • Читаемые

  • Интересное