Спорт >> Футбол >> Фінал турніру вищої ліги


Фінал турніру вищої ліги

У п’ятницю в Одесі розпочався фінал турніру вищої ліги «Б» серед  чоловічих волейбольних команд. Право участі у турнірі за результатами попередніх ігор чемпіонату отримали:  МВК «Одеса-Діамант» (місто Одеса), волейбольний клуб «Фаворит» (місто Лубни), сумська команда «Універ-Газмаш» та клуб «Ескоріал» (Кривий Ріг). Згідно регламенту чотири команди зіграють між собою по  три тури після чого клуб, який отримає першість, потрапить до групи «А», а друге місце надає команді право на ще одну гру з клубом, який посів дев’яте місце.
11 квітня відбулась зустріч гравців МВК «Одеса-Діамант» та «Універ-Газмаш»  місто Суми.   Гра шла спокійно,  тренер одеського клубу неодноразово змінював  гравців, наче мав впевненість у перемозі. Тому не дивно, що перша партія скінчилась рахунком  25:11 на користь «Діамант-Одеса».Слід відзначити гру Ігора Бойченюка та Олексія Новікова. Складні комбінації вивели одеситів вперед хоча у третій партії був період, коли сумська команда зрівняла рахунок, але перемогу отримали одеські волейболісти з рахунком  3:0.  
  У суботу, 12 квітня, одесити зіграли з переможцем попереднього матчу клубом «Фаворит», місто Лубни, за словами головного тренера МВК «Одеса» Олега Смугільова – ця зустріч була важливою для одеського клубу, оскільки лубенський клуб є дійсно найсильнішим суперником серед усіх команд вищої ліги і це було відчутно під час гри. Першу партію відкрив гравець під номером дев’ять , Юрій Солопов – МВК «Одеса», але гра була напружена і відрив у рахунку складав лише одне очко на користь Одеси – 26:25. Але друга і третя партії показали, що одеські волейболісти усе одно сильніші  - влучні  паси Сергія Пересунчака  та вирішальний удар Олександра  Йойшера  відбувалися під справжні оплески вболівальників. МВК «Одеса» отримала перемогу над «Фаворитом» з рахунком  3:0.
 У неділю, 13 квітня, визначився беззаперечний переможець фіналу чемпіонату України з волейболу: перемогу отримав клуб МВК «Одеса-Діамант» у поєдинку з «Ескоріалом» (Кривий Ріг). Першу партію вдало розпочав Олексій Новіков та Сергій Пересунчак, що певним чином, стало запорукою переваги одеситів майже у десять очок  до середини першої  партії. Своєчасні блоки та згрупованість одеської  команди не залишили жодного шансу суперникам, щоправда, після заміни гравця (Сергія Дмітрієва)команда поступилась «Ескоріалу» двома очками, але це не завадило одеситам отримати перевагу до кінця першої партії, яка завершилась з рахунком 25:22. Протягом другої і третьої партії лідерство МВК «Одеса-Діамант» було беззаперечним. Цікаві комбінації гравців Сергія Дмітрієва та Олександра Казалай, а також злагодженість команди в цілому стала запорукою перемоги  у партії з рахунком 25:16. Таким чином, матч з рахунком 3:0 виграла команда МВК «Одеса-Діамант».
 Отже, МВК «Одеса-Діамант» став переможцем національного чемпіонату з волейболу вищої ліги «Б» сезону 2007-2008 року та невдовзі продемонструє нам свою майстерність у вищій лізі «А».
словами тренера Олега Смугільова перемога МВК «Одеса-Діамант» була очікуваною та передбачуваною, оскільки клуб мав першість у рахунку за попередніми змаганнями і цей етап чемпіонату просто підтвердив міцну позицію клубу в українському волейболі. На останок він заявив, що підготовка до наступного етапу є важливим фактором подальшого лідерства команди і зупинятися на досягненнях чемпіонату вони не збираються.
Отож, побажаємо успіхів одеському волейбольному клубу  та з нетерпінням чекатимемо виступу МВК «Одеса-Діамант» у наступному етапі!


Спасибо, если добавите эту статью в:
rss подписка на новости

RSS подписка

Подпишись,
чтобы ничего не пропустить

  • Последние

  • Читаемые