Спорт >> Футбол >> Мірон Богданович хоче запросити до тренерського штабу екс-тренера одеського Чорноморця Семена Альтмана

Почнемо з головного новим головним тренером збірної України став наставник харківського "Металіста" Мирон Маркевич, допомогати йому буде тренер «Динамо» - 2, Юрій Калитвинцев. Фахівці будуть поєднувати збірну з роботою у своїх клубах. Також Мірон Богданович хоче запросити до тренерського штабу екс-тренера одеського Чорноморця Семена Альтмана. Далі до футболу та баскетболу.

ІТАЛІЯ
1\2 КУБКА КРАЇНИ
У перших півфінальних матчах Кубка Італії діючий чемпіон Серії А, Інтер приймав Фіорентину. Єдиний м’яч на 33-й хвилині забив Міліто. Аргументів у «фіалок» не це не знайшлось, тож 1-0 на користь «неро-адзурі».
У інший парі столична Рома приймала УдінЕзе. На 12-й хвилині ВУчініч відкрив рахунок.
А на 40-й Мексес зміцнив перевагу «вовків» перед матчем у відповідь.

БЕЛЬГІЯ
АНДЕРЛЕХТ-БРЮГГЕ – 3-2
В пропущенном матче 19-го тура лидер чемпионата Андерлехт добыл волевую победу над своим ближайшим преследователем Брюгге, благодаря чему увеличил свой отрыв до 9 очков. Вже на 7 хвилині Юхаш головою замкнув подачу Бусуфа зі штрафного вивівши господарів вперед. На це Офое відповів на 19-й хвилині. Хоча, тут не обійшлося без рикошета  У другому таймі з 64-ї хвилини гості грали у меншості, але Куемаха та Фрутос обмінялися голами. А на 91-й хвилині Буссуфа ударом у дальню дев`ятку приніс Андерлехту перемогу 3-2.

У вівторок відбулися перші чвертьфінальні матчі Кубка баскетбольної Суперліги. «Одеса» у Маріуполі поступилася «Азовмашу» 58-95. Провал у першій чверті, який, нажаль, поступово стає візитною карткою команди Віталія Лебединцева, рАзом з жахливою реалізацією триочкових кидків - одне влучання з 25 спроб, пояснює такий розгром. У господарів РІвзіч зробив дабл-дабл 16 очок та 14 підбирань, а Деніелз закинув 23 пункта. У «катранів» лише Балашов котрий матч працює за усіх – 12 очок. ВІдмітемо дебют новачка Одеси, Рональда Кларка 5 пунктів за 22 хвилини. (Одесаа -Ферро)
Южненський «Хімік» поступився на рідному паркеті запорізькому Ферро ЗНТУ 79-88. Хоча на велику перерву підопічні Дмитра Базилевського йшли виграючи +15 очок – 47 на 32, перед останньою десятихвилинкою «Хімік» поступався 70-71, і виправити становище не зміг.  За господарів Агафонов здробив дабл-дабл 17+13, Мітчел набрав 15 пунктів, Кальченко 13. Запоріжці виключили з гри Кольєвіча, який набрав лише 4 очка. У той же час Томас зробив свій звичайний дабл 16+15, а Брут, який проводив другий матч у складі Ферро набрав 16 очок. (Одесса- Химик)
Львівська «Політехника» на рівних змагалася з Будівельником, але у кінцівці сили залишИли господарів, і кияни виграли 90 на 72. Уільямс набрав за львів’ян 20 балів, а Макінтош 16. У гостей Ель Амін 25, а Хендерсон 23.
Керівництво МБК «Миколаїв» напередодні гри проти БК «Київ» відмовилося від послуг Хемілтона та ЙонУшаса, натомість підписавши до кінця сезону екс-гравця киян, «Сумихімпрому» та БК «Одеси» захисника Артема Буцького. Але за 15 хвилин він набрав лише 2 очка. І якщо б не дабл від Мак КлІнтока 15+12, та не 21 пункт від Онуфрієва. Київ святкував би більш впевнену перемогу ніж 80 - 74, але для гостьового поєдинку цього цілком достатньо. Матчі у відповідь відбудуться 16-17 лютого.
Керівництво БК «Будівельник» та «ДніпроАзот», вирішили обмінятися трЕнерами. Так наставник дубля киян Ігор Чигрінов очолів «азовців», а Георгій Ступенчук відтепер буде тренувати молодіжній склад «будівелів». Скоріш за все, рАзом з Чигриновим до Дніпродзержинська відправляться декілька гравців дубля.
 Центральне протистояння 11-го туру української жіночої волейбольної Суперліги відбулося в Одесі. Місцева Джинестра, приймала Сєвєродончанку.
Після завоювання Кубка України підопічним Олени Соколовської треба було скласти наступний іспит у матчі проти діючого чемпіона країни. Повівши + 8 у першій партії господарки дозволили команді Володимира Бузаєва зрівняти рахунок 24-24 і партія перейшла у гру в більше-менше. У ній одеситки показали більше бажання, швидко здобувши потрібну перевагу у два очка 26-24
У другій партії все пройшло за тим саме сценарієм. Хоча для перемоги «Джинестрі» знадобилося віддати ще більше сил - 28-26
У третій партії догравши до 23-23. Сєвєродончанка довела, що не дарма виграла у минулому сезоні Кубок та регулярний чемпіонат. Гості взяли партію 25-23.
Але у четвертому сеті втома гостей далася взнаки, адже, Сєвєродончанка паралельно бере участь у Кубка Виклику, де, до речі, вже вийшла до 1\4 фіналу. 25-22 – перемога 3-1 по партіях у перший день. Відмітемо, що у складі Джинестри відбулися зміни. Юлія Ларіонова чекає дитину, тож поки припинили активні виступи. Натомість клуб підписав діагональщицу з черкаського Круга Марину Захожую. До кінця сезону очікується і поява на паркеті Олесі Рихлюк.