Спорт >> Футбол >> Найцікавіша по назвам учасників чвертьфінальна пара Кубка Голландії ПСВ та Фейеноорд

НІДЕРЛАНДИ
1\4 ФІНАЛА КУБКУ
Найцікавіша по назвам учасників чвертьфінальна пара Кубка Голландії ПСВ та Фейеноорд повністю провалила гучну вивіску матчу. Гості ще у першому таймі двічі засмутили ПСВ. Спочатку відзначився Ель АхмадІі ,а слідом за ним Ван Бронкхорст.
За три хвилини до закінчення гри Ель-АхмадІ оформив дубль, перемогу 3-0 та вихід у півфінал Фейенорд.
У іншому матчі Аякс приймав Неймеген. Де ЗУєв вивів господарів вперед на хвилині.
Незважаючи на те, що з 58-ї хвилини гості грали у меншості після вилучення ЕубАха
На 83-й Влеминк зрівняв, перевівши гру у овертайм.
А на 93-й Ван Ейден несподівано допоміг Неймегену повести у рахунку.
Що правда у подальшому Аякс відзначився ще двічі. Підсумкова перемога 3-2. Також до півфінала вийшли Гоу ЕхЕд Іглс з другого дивізіону, який виграв у НАКа 2-1, та ТвЕнте, який розтрощив ротердамську Спарту 4-0