Спорт >> Футбол >> Украина начинает промо-компанию


Украина начинает промо-компанию

Украина начинает промо-компанию. Вице-премьер  Борис Колесников презентовал логотип и ролик к Евро-2012. В основе идеи логотипа  - украинский символ - цветок подсолнуха. Сюжет проморолика  «Включи Украину» - иностранцы, которые впервые приехали в нашу страну и открыли ее для себя как европейское государство. Он будет демонстрироваться на крупнейших телеканалах Европы. На создание промо-ролика  и логотипа правительство выделило около 4 млн грн. Бюджет на раскрутку будет известен  после подписания соглашения с телеканалами на трансляцию. По словам Бориса Колесникова, результатом будет позитивный имидж украины за рубежом впердверии Евро.
Борис Колесніков ввімкнув Україну. Промокомпанію ЄВРО-2012 – розпочато. Київ почує вся Європа. Позитивний імідж держави – як  результат . Проморолік «Ввімкни Україну» надихнув урядовців, що готують державу до Євро, на ще більший темп. 
Осі іноземці, які приїхали в Україну та відкрили її для себе. На власні очі вони бачать оновлену європейську державу. Режисер поставив перед собою непросте завдання – показати Україну …
Саме такою Україна і стане – вже  за два роки – переконаний Віце-прем'єр-міністр з питань Євро-2012 Борис Колесніков.
Віце-прем'єр-міністр з питань Євро-2012 Борис Колесніков.
Соняшник, що посміхається. Цей логотип Євро –  символ України, наповнений теплом, любов»ю та гостинністю. Адже саме це хочуть довести організатори чемпіонату – своїм кривдникам.  Компанія з дискредитації України, пов»язана із звинуваченнями у підкупі членів УЄФА, для отримання права на проведення Євро, дорого обійдеться її ініціаторам. Україна звернеться до суду, якщо хтось знов захоче поговорити про прозорість голосування  під час обрання країн-господарів чемпіонату. Поки ж – все йде за графіком. Будівництво стадіонів, готелів, аеропортів. На все про все – 65 мільярдів гривень з держказни. Це не тимчасовий бізнес-проект, підкреслюють в уряді, це інвестиції в майбутнє. Відразу ж після закінчення Євро-2012  - Україна подасть дві заявки на проведення фіналів Ліги чемпіонів і Ліги Європи – обіцяє Борис Колесников.


Спасибо, если добавите эту статью в:
  • Последние

  • Читаемые

http://trek-velo.ru/ trek 3500 disc 2014 велосипеды - велосипед trek 3500 в наличии.
  • Интересное