Новости >> Искусство >> Часи змінюються, а керамічна плитка залишається. Оновлюємо інтер’єр


Часи змінюються, а керамічна плитка залишається. Оновлюємо інтер’єр

Керамічна плиткаЗ давніх давен незамінною та чудовою прикрасою приміщення  храмів та Альма-матері слугувала керамічна плитка. Втім, час змінюється і мода на матеріали та винаходи декору  також. Однак стосовно ванної кімнати та кухні, то тут вже без керамічної плитки, ну ні як не обійтися. Вона і досі являється найбільш популярним матеріалом обробки приміщень, де багато вологи, пилу та бруду. Також великий вибір плитки дозволяє втілити в життя, найдивовижніший політ фантазії господині, надавши індивідуальність та вишуканість приміщенню.

Саме завдяки великому вибору керамічної плитки, в двадцять першому столітті припускається не стандартне облаштування не лише стін. Сучасна плитка надає можливість створити одночасно в одному стилі та кольоровій гаммі: стіни, підлогу і навіть стелю. Не слід забувати, що багатогранний вибір малюнку, пейзажу,  орнаменту, рельєфу  - стає не вичерпним джерелом для створення з родзинкою інтер’єрів, а в цьому вам допоможе плитка керамічна Львів. Цікавим також є і формати плитки, що дозволяє використовувати в ремонті матеріали різні за формо та кольором, що в наш час не мало важливо, для створення оригінального дизайну.

Сучасні домогосподарки намагаються усюди додати частинку своєї душі, а завдяки різним поєднанням плитки, навіть не використовуючи велику кількість кольорів, тепер є можливість створити неповторний інтер’єр в квартирі. Це також стосується і бізнес леді, які хочуть бути особливим та першими в усьому, а завдяки поєднанню різних форм дизайн офісу чи кабінету буде креативним, екстравагантним та неповторним.

Колір та форма мають значення

Стосовно поєднання кольорів одночасно з форм, то тут мають свою вагу, аби створити унікальний витвір мистецтва при викладенні плитки на великій ділянці, а саме під відкритим небом. Майстри своєї справи  створюють шедеври з керамічної плитки  пряму у вас під ногами. Адже завдяки плитці , можна поміняти ціле сприйняття людиною приміщення в якому вона находиться.  Розмір плитки має велике значення в відтворенні  ваших оригінальних ідей. Втім, слід пам’ятати про деякі нюансі.

Наприклад, велика плитка швидше викладається, а головне легше сприймається , адже дозволяє одночасно сприйняти приміщення та весь колорит дизайну. Однак, маленькою плиткою можна створити фреску, або навіть цілу картину, карту або навіть просторовий малюнок. Однак, така робота  займе багато часу, втім це того варто.

Якщо вам здається, що кімната має маленький розмір, на допомогу вам прийде прямокутна плитка, яка викладена на полу подовжує приміщення. А от ефекту високої стелі  можливо досягнути завдяки розташуванню прямокутною плиткою виклавши горизонтально.

Стосовно кольору треба бути обережними з вашими особливими експериментами. Адже не кожен знає, що яскрава контрастна плитка не пасує  на фоні великої плитки.  Втім, чудово буде виглядати , якщо її розмістити поряд з другим матеріалом, наприклад мозаїкою. Таке рішення наддасть оригінальності кімнаті, додавши особливого акценту.

Застосування швів між плиткою, ще як один елемент декору

Існує також нетривіальне рішення оформлення приміщення реалізацію застосування швів поміж плиткою. Раніше в радянські часи ї намагалися сховати або затерти, то зараз дизайнери використовують, як фішку, тренд сьогодення. Завдяки рельєфності плитка стає більш виразніша, а колір яскравіший. Також, можливо добавити колоритності  зафарбувавши шви іншим кольором. Не забувайте експеримент породжую нові ідеї, отож час зміни навколишнє середовище.


Спасибо, если добавите эту статью в:
rss подписка на новости

RSS подписка

Подпишись,
чтобы ничего не пропустить

  • Последние

  • Читаемые