Новости >> Искусство >> Cвяткування Дня бібліотекаря України


Cвяткування Дня бібліотекаря України

Cвяткування Дня бібліотекаря України

Чи потрібна бібліотека взагалі і яка її цінність в епоху комп’ютеризації? Про це напередодні святкування Дня бібліотекаря України міркували співробітники провідних бібліотек міста. Більш детальніше – в нашому наступному сюжеті.

Сьогодні головне завдання всієї бібліотечної системи – це об'єднання бібліотек міста в єдину інтернет-мережу, через яку можна дізнатися інформацію про наявність книги в будь-якій з бібліотек міста. Проте до цього ми лише прагнемо, - відзначає начальник управління культури і туризму Одеської облдержадміністрації Надія Бабіч. Поки ж бібліотеки розсьорбують посткризові явища.

 

Одна книга тисячу людей вивчає, - говорить приказка. В сучасному світі перегортати сторінки книги та відчувати їх запах стає не таким вже й популярним.  Проте  бібліотекарі роблять все можливе для того, щоб  повернути моду на книги.

 

Всього ж в Одеської області більше 800 бібліотек, в яких працюють майже 2 тисячі співробітників. Щорік комплектуютьсябібліотечні фонди. Так, цього року було виділено з обласного бюджету 1 млн грн. на їх поповнення. Адже інтерес до читання ніколи не пропаде, - говорять бібліотекарі.


Спасибо, если добавите эту статью в:
rss подписка на новости

RSS подписка

Подпишись,
чтобы ничего не пропустить

  • Последние

  • Читаемые