Новости >> Искусство >> Оковита довела двох завзятих пияків до групового вбивства


Оковита довела двох завзятих пияків до групового вбивства

До чергової частини Комінтернівського райвідділу міліції на Одещині надійшло повідомлення від мешканки села Кремидівка про труп жінки, який та виявила на підлозі літньої кухні за місцем свого тимчасового проживання. На місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група райвідділу.

Правоохоронці встановили, що на тілі 47-річної потерпілої малися шість рублених відкритих черепно-мозкових травм та рублена рана правого плеча, що й стали причиною її смерті.

Здійснені подворові обходи та опитування жителів села ніяких дійових результатів не дали, окрім отриманої інформації, що потерпіла відкрито вела антигромадський спосіб життя, вживаючи у великих кількостях алкоголь. Ці дані і лягли у основу версії, яку почала відпрацьовувати міліція. До того ж, було встановлено, що у даному будинку проживали квартиранти – сімейна пара, які далеко не відрізнялися у своїй поведінці від хазяйки. Працювали де прийдеться по найму – кому по городі впоратись, кому з ремонтом допомогти та таке інше. Зароблені гроші, звичайно ж, йшли на горілку, яка їм і поїсти, і випити заміняла. Отже, побутова версія злочину якраз вписувалася у дану картину.

Шукати підозрюваних співробітникам міліції довго не знадобилося, вони самі підійшли до них з черговою пляшкою оковитої в руках, проявляючи свою цікавість відносно того, що відбувається. Вона ж, як в подальшому вияснилося, їх і підвела. Для їх захисту, напевне потрібен адвокат, наприклад адвокат Київ, який зміг би вивести їх з жорстоко покарання до ненавмисного вбивства.

Зібравши до райвідділу місцевих випивок, які хоча б мало-мальськи мали відношення до потерпілої, оперативники та слідчі почали перевіряти їх алібі та з’ясовувати причетність кожного до злочину. В процесі даної роботи правоохоронці і отримали зізнання у скоєнні злочину від двох чоловіків – 44-річного квартиранта Андрія, та 28-річного жителя села Дмитра, які одразу ж були затримані в якості підозрюваних. До того ж, обидва чоловіки раніше вже мали стосунки з правоохоронними органами через скоєні ними крадіжки. То ж, первинна побутова версія вбивства повністю знайшла своє підтвердження. 

Протверезвівші пияки розповіли у всіх тонкощах про обставини інциденту між ними та потерпілою, вказавши на те, що жінка, перебуваючи у вкрай безконтрольному, сильному алкогольному сп’янінні стані, брутально ображала їх та вимагала негайного повернення 450 гривень боргу від Андрія за квартирну плату. У противному стані погрожувала вигнати його з сім’єю на вулицю. Ці образи та погрози і спонукали обох добряче напідпитку чолов’яг пустити у хід домашні інструменти – молоток та сокиру. Забивши до смерті свою кривдницю, вони залишили її на підлозі літньої кухні, закривши вхідні двері на забитий власноруч гвіздок та відправилися здавати мішок ячменю, мріючи про купівлю чергової пляшки. За їх задумом у такий спосіб тіло ніхто не повинен був знайти, та й від себе відвернули б усі підозри, а вранці його по-тихому закопали б. Та злочинному плану збутися не судилося. Саме жінка Андрія, квартирантка цього ж будинку, і натрапила на скривавлене тіло, завітавши до двору у пошуках свого чоловіка.

Як повідомив перший заступник начальника Комінтернівського РВ ГУМВС України в Одеській області підполковник міліції Олександр Стеценко, за фактом вбивства відразу ж було порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст. 115 КК України. Однак, враховуючи, що в процесі слідства встановлено двох підозрюваних у скоєнні цього злочину, тобто вже групи осіб, від яких отримані правдиві свідчення, то буде здійснено перекваліфікацію на 2 частину цієї ж статі. Максимальна міра покарання в даному випадку передбачатиме довічне ув’язнення. 

Також ви маэте можливість ознайомитися с публікаціями:

  1. Новий політ Google lunar x prize
  2. Де тепер проводити відпочинок якщо купатися заборонено
  3. Що повинен знати кожен, коли сідає за стіл обідати.

Спасибо, если добавите эту статью в:
rss подписка на новости

RSS подписка

Подпишись,
чтобы ничего не пропустить

  • Последние

  • Читаемые