Новости >> Искусство >> Презентація книги відомого одеського поета Іллі Рейдермана "Одеські етюди"


Презентація книги відомого одеського поета Іллі Рейдермана "Одеські етюди"

ОДЕСА

В Одеському всесвітньому клубі одеситів відбулася презентація книги відомого одеського поета Іллі Рейдермана "Одеські етюди". До нової книги увійшли вірші переважно одеської тематики. Тетяна Калініченко слухала прем’єрні виступи автора.

 

Ілля Рейдерман - поет, філософ, журналіст, автор багатьох публікацій у періодиці і ряду поетичних збірок. Перша віршована збірка«Миг»  вийшла ще в 1975 році. Вірші Іллі Рейдермана виявляють в собі поєднання легкості та ліричної поетичності.  «Одеські етюди» - це  п’ята збірка  на рахунку поета.

Ілля РЕЙДЕРМАН поет
єто просто природа моросит.

Збірка віршів   «Одеські етюди»  присвячена рідному місту Одесі, її долі, невід’ємній від минулого, втрачена та забута історія. Біль та гнів з гіркотою в очах лунають у віршах «Золотое дитя», «Уже оградой Вимпел обнесён» та  «Да, виучени наизусть бульвари». Втім, також присутня рідна природа, дерева та море. У книзі «Одеські етюди»  три розділи – «Городские прогулки», «Живу на сорок третей паралели» та «Зимнии сни». Так що ллю Рейдермана можна називати сміло зимовим поетом. Втім, цікаво хто надихає поета на лірично-класичні вірші?

 Ілля РЕЙДЕРМАН поет
Кто вдохновляет?..сама матушка природа

У віршах Іллі Рейдермана джерельна вологість здатна втамувати духовну жагу. Він через поезію звертається до всіх хто ще здатен зупинитися, задуматися, дослухатися музичні   рядки, в яких ще відчувається натхнення.Спасибо, если добавите эту статью в:
rss подписка на новости

RSS подписка

Подпишись,
чтобы ничего не пропустить

  • Последние

  • Читаемые