Новости >> Криминал >> ВИКРИТО ГРУПУ ШАХРАЇВ


ВИКРИТО ГРУПУ ШАХРАЇВ

  ВИКРИТО ГРУПУ ШАХРАЇВ
Факти шахрайств з мільйонними привласненнями викрили в Одесі співробітники управління по боротьбі з організованою злочинністю.  Подробиці – в сюжеті Ірини Максименко.

Підприємці – будьте пильними. В ході проведення оперативно-розшукових заходів  була виявлена та затримана організована злочинна група у складі чотирьох чоловік, які протягом тривалого часу займались шахрайством по відношенню до різних підприємців. Саме, зловживаючи довірою останніх, шахраї брали на себе зобов’язання по митному оформлення їх вантажів, які надходили до Одеси через морський порт, а потім шляхом маніпуляцій - було вашим – стало нашим.
Микола СИЧ
заст. начальника УБОЗ ГУМВС України в Одеській області.
-схема біла такая За підробними документами вони здійснювали оформлення цих вантажів та до підприємців він в кінцевому результаті так і не потрапляв. Зловмисники  вивозили з території порту контейнери з товаром та реалізовували його як власний, не повертаючи істинним власникам. Без груза
КЗК. Лише за встановленими слідством фактами спричинені довірливим підприємцям збитки перевищують 4 млн. грн.
У відношенні усіх учасників злочинної групи порушено кримінальну справу – шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах. Наразі співробітниками міліції проводяться слідчі дії та інші перевірки за заявами, що надходять до УБОЗу.

 


Спасибо, если добавите эту статью в:
  • Интересное