Новости >> Мир >> «Політично-біографічні» комікси –на президента США Барака Обама


«Політично-біографічні» комікси –на президента США Барака Обама

Людина, як відомо, швидко звикає до усіляких цікавинок і Президент – не є винятком. Барак Обама, передвиборча біографія якого - разом із суперником Джоном МакКейном - була подана у вигляді коміксу - мабуть вже звик до специфічної популярності... і вирішив продовжити. Його обличчя невдовзі прикрашатиме обкладинку відомих коміксів „Марвел” – а його конкурент про це може і не мріяти – така „весела” пошана мабуть до снаги лише Президенту США:

 Мабуть, коли американське видавництво АйДіВі Паблішинг видавало незвичні «політично-біографічні» комікси – вони і не здогадувались до чого це призведе… Так, Барак Обама вже став повноцінним «друкованним героєм».
 Джо КЕСАДА, шеф-редактор MARVEL COMICS:
„Розумієте, коли особистість Президента викликає увагу суспільства – то треба задовольнити потяг зацікавлених людей. Ми обрали веселий спосіб для цього!”
Популярні в Америці – да і по всьому світі – комікси Марвел знайшли ще одного супермена – від тепер Президент разом зі Спайдерменом буде відстоювати справедливість, правду та інші людські чесноти.
 Джо КЕСАДА, шеф-редактор MARVEL COMICS:
„Для тих, хто ще не знає – Пітер Паркер офіційний фотограф „Дейлі”. Так він працює під час інаугурації Президента, але раптом щось трапляється и Спайдер Мен повинен усе владнати, щоб виборці Барака Обами мали змогу отримати правдиву інформацію”
Обкладинку славетного журналу прикрашає обличчя Барака Обами, а десь позаду можна побачити „улюбленця американців” – Спайдермена. Серія має назву „День Інаугурації” і обіцяє захоплюючий та цікавий сюжет, як завжди.
Амадор РІВЕРА, фанат коміксів MARVEL:
„Спочатку, коли я це побачив – я був шокований! Я подумав, що комікси не повинні стосуватись політики, але згодом я зрозумів, що ті, хто обрав Обаму президентом таким чином становляться ближче до нього, це налагоджує взаємопорозуміння. Тому зараз ця ідея мені подобається”
Шеф-редактор Джо Кесада також додав, що ідея поєднати Пітера Паркера та Барака Обаму виникла у нього, коли він почув, що Президент колекціонує саме ці комікси. 
 Самад РІЗВІ, продавець коміксів:
„Багато людей запитують мене про ці комікси – вони дійсно зацікавлені. Я якось відповів, що у продажу вони будуть лише наступного тижня, але усе одно покупці кожного разу питають мене, а деякі благають привезти завчасно”
Комікс надійде у продаж 14 січня – як раз напередодні справжньої інаугурації Президента. Ось лишень ім»я новачку-герою ще не придумали – може це буде Бракамен чи може Обамамен?

 


Спасибо, если добавите эту статью в:
rss подписка на новости

RSS подписка

Подпишись,
чтобы ничего не пропустить

  • Последние

  • Читаемые