Новости >> Мир >> Інциденти босснеппінгу в Європі не припиняються


Інциденти босснеппінгу в Європі не припиняються

БЕЛЬГІЯ:

ПОДВОДКА:
Інциденти босснеппінгу в Європі не припиняються. Робітники, які перебувають у відчаї через потенційну втрату роботи, готові на все, аби зберегти свої місця.

ЧерговИй вИпадок босснеппінгу стався у Брюсселі. Група бельгійських співробітників італійського автовиробника Фіат протягом 5ти годин утримувала місцевих менеджерів в офісі. Робітники вимагають, аби їх керівництво переглянуло дати запланованих скорочень штату та призначило компенсаційні вИплати тим, хто втратив роботу.

Жан П’ЄР ТІММЕРМАНС, робітник, який може втратити роботу
«Ми вдаЄмося до крайніх заходів, тому що хочемо отримати відповідь. Ми чекали 4 місяці. І хочемо, нарешті, зясувати, чи  варто нам чекати грошовИх компенсацій.»

Робітника Ролланда Фламанта  незабаром збираються звільнити. Він каже, що у планах керівництва  - скорочення   усьогО технічного відділу.

Ролланд ФЛАМАНТ, робітник
«Я працюю на цю компанію з 1975го року. І тепер, після усіх цих рокІв, вони викидають мене. Моє серце розбите, у мене немає слів. Я не можу навіть описати свій розпач.»

ВИпадки викрадення керівництва компаній останнім часом почастішали в Європі. Співробітники французького заводу компанії Caterpillar в Греноблі протягом доби утримували в заручниках своїх менеджерів на знак протесту проти майбутнього скорочення штату. Подібне  сталося і на заводах Sony та Continental.

 

 


Спасибо, если добавите эту статью в:
rss подписка на новости

RSS подписка

Подпишись,
чтобы ничего не пропустить

  • Последние

  • Читаемые