Спорт >> Мир >> 14 КУБКА КОРОЛЯ З БАСКЕТБОЛУ

1\4 КУБКА КОРОЛЯ З БАСКЕТБОЛУ

ІСПАНІЯ
Каха Лаборал та мадридський Реал не відчули ніяких проблем у чвертьфінальних матчах Кубка короля 2010. Так мадридці вдома переграли ХовентУт 90-82. У Реала Ллул закинув 29 очок, а Яріч до 26 пунктів додав 5 підбирань та 4 передачи. У гостей Богданович закинув 16 очок додавши 6 підбирань. Каха Лаборал на виїзді виграв у Більбао 75-62. У гостей Сан ЕметЕріо набрав 23 очка та 7 підбирань. У господарів БАніч закинув 22 пункта. Тепе у очному протистоянні Реал та Каха Лаборал сперечатимуться за право  виходу у фінал. У іншому півфіналі зіграють Валенсія, яка лише на останній хвилині вирвала перемогу у ЕстудіАнтесу 75:73 та Барселона. Каталонці маючи за три хвилини до завершення перевагу лише у одне очко над КахасОлем 63-62, влаштувала фінішний спУрт, вигравши 77-72.