Новости >> Мир >> Армія Таїланду веде вуличні бої з учасниками акцій в Бангкоку


Армія Таїланду веде вуличні бої з учасниками акцій в Бангкоку

ТАЇЛАНД:

Армія Таїланду веде вуличні бої з учасниками акцій в Бангкоку. Влада країни намагається покласти край масовим безладдям, які тривають вже декілька днів.

Масові сутички в Таїланді  продовжуються я вже майже тиждень. З курортного містечка Паттайя, де демонстранти зірвали самміт АСЕАН, акції протесту перенеслись до столиці країни, Бангкоку. Демонстранти, які підтримують колишнього прем’єр-міністра Таїланду, вимагають відставки чинного прем’єра Aпхисіта Ветчачиву. Він, в свою чергу, закликає громадян країни зберігати спокій та не порушувати закон.

Апхисіт ВЕТЧАЧИВА, прем’єр-міністр Таїланду
«Я хочу звернутися до людей: будь ласка, не панікуйте та зрозумійте представників поліції та солдатів. Вони виконують свої обов’язки у рамках закону. Уряд має чіткий план стосовно контролю територій і намагається покращити ситуацію якомога швидше.»

Сутички між демонстрантами та поліцією переросли у справжні вуличні бої. Солдати стріляють бойовими патронами у демонстрантів, які перекрили головну транспортну розв’язку столиці. Учасники акцій, в свою чергу, кИдають в солдатів пляшки з запалювальною сумішшю та намагаються прорвати військове оточення на викрадених автобусах.
Голова збройних сил Таїланду Сонгкіті Чакабакр закликав поновити порядок в країні «будь-якими можливими засобами». У той же час він заявив, що військові використовуватимуть зброю лише у цілях самозахисту.

Сонгкіті ЧАКАБАКР, головний військово командуючий Таїланду
«Ми не використовуватимемо зброю, аби заподіяти шкоду людям. Ми розуміємо, що вони – також тайські громадяни. Зброю  застосовуємо лише  для захисту для  нас самих. Ми дотримуватимемось закону та порядку, аби захистити права звичайних людей.»

Офіційний Бангкок неодноразово заявляв про те, що загиблих внаслідок сутичок немає. Тим не менш, колишній прем’єр-міністр Таїланду Таксін Чинават  повідомив, що влада країни приховує  такі факти. За словами політика, під кулями солдатів тайської армії загинули  багато демонстрантів.


Спасибо, если добавите эту статью в:
rss подписка на новости

RSS подписка

Подпишись,
чтобы ничего не пропустить

  • Последние

  • Читаемые