Спорт >> Мир >> Чемпіон світу в напівсередній вазі за версією WBO філіппінець МЕнні ПакьЯо не зміг скласти угоду на бій з Флойдом Мейвезером


Чемпіон світу в напівсередній вазі за версією WBO філіппінець МЕнні ПакьЯо не зміг скласти угоду на бій з Флойдом Мейвезером

США
ПАК`ЯО – КЛОТТІ БИТИМУТЬСЯ 13 БЕРЕЗНЯ
Чемпіон світу в напівсередній вазі за версією WBO філіппінець МЕнні ПакьЯо не зміг скласти угоду на бій з Флойдом Мейвезером, тож його наступнім суперником став  колишній чемпіон світу в напівсередній вазі гАнець Джошуа КлОтті. Боксери провели в Далласі на «Cowboys Stadium» першу спільну прес-конференцію перед поєдинком, який відбудетсья 13 березня. Клотті заявив, що не хвилюється з приводу репутації Мені, як одного з кращих нокаутеров .
 Джошуа КЛОТТІ, екс-чемпіон світу за версією WBO, «Люди вважають, що я не готовий до цього небезпечного боксера, але я вас запевняю, якщо він гарний, то я ще кращий. Якщо Пакьяо у мене виграє, то це не буде супер-новиною, а ось якщо я його поб'ю, то це буде сенсація. Це буде розчарування століття»
Мені ПАК`ЯО, чемпіон світу за версією WBO, «Він жорсткий боєць і більший за мене, тож мені доведеться ретельно підготуватися до поєдинку».


Спасибо, если добавите эту статью в:
rss подписка на новости

RSS подписка

Подпишись,
чтобы ничего не пропустить

  • Последние

  • Читаемые