Новости >> Мир >> Дженерал Моторз закриває завод дочірнього підприємства Opel


Дженерал Моторз закриває завод дочірнього підприємства Opel

БЕЛЬГІЯ

OPEL ЗАКРИЄ ЗАВОД В АНТВЕРПЕНІ

Американський автоконцерн Дженерал Моторз закриває завод дочірнього підприємства Opel в бельгійському Антверпені. Відповідне повідомлення представників бельгійської профспілки було поширене після екстреного засідання ради трудового колективу заводу в Антверпені. Голова концерну Нік Рейлі підтвердив його.

Завод Антверпена, де працюють 2500 чоловік, буде зупинений в кінці червня 2010 року. Це буде перший випадок закриття підприємства Opel в Європі. Поширене в четвер повідомлення не стало несподіванкою: розмови про намір GM закрити завод в Антверпені ходили вже давно.

Нік РЕЙЛІ, голова підприємства «Opel»
З огляду на нинішню ситуацію, припинення роботи на Антверпенському заводі є частиною усієї програми і найбільш логічним заходом. Це – перший крок плану реструктуризації. Він зачепить усі ділянки виробництва компанії Opel/Vauxhall, що включатиме також і звільнення робітників та інші заходи.
План оздоровлення кризового концерну Opel передбачає ліквідацію 8300 з 48000 робочих місць в Європі, в першу чергу, в Германії і Бельгії.

Вім, робітник на заводі GM
Вони кажуть – можливе скорочення людей. Можливе? Ми досі не знаємо нічого напевне.

Руді МОРГЕН, робіник OPEL
Як би ви почували себе, якби вам сказали, що незабаром ви втратите свою роботу, на якій ви працювали 21 рік? Щоб ви сказали? Ви б почувалися дуже щасливим? Ні? 21 рік, і потім вони кажуть вам, що ви втрачаєте цю роботу. Ви б не сміялись.

Правління GM на початку листопада 2009 року відмовилося від планів продажу Opel консорціуму Magna-ощадбанк, незважаючи на всі досягнуті раніше домовленості і підписані документи. Керівництво GM заявляло, що ділова обстановка в Європі покращала, і тепер концерн може справитися з кризою на підприємстві своїми силами.


Спасибо, если добавите эту статью в:
rss подписка на новости

RSS подписка

Подпишись,
чтобы ничего не пропустить

  • Последние

  • Читаемые