Новости >> Мир >> Дмитро Медведєв-фотограф перевершив рекорд Володимира Путіна-художника


Дмитро Медведєв-фотограф перевершив рекорд Володимира Путіна-художника

РОСІЯ
МЕДВЕДЄВ ПОБИВ РЕКОРД ПУТІНА

У Санкт-Петербурзі пройшов щорічний різдвяний благодійний аукціон, на якому за рекордну суму була продана фотографія авторства президента Росії Дмитра Медведєва.

Знімок Тобольського кремля, зроблений ним з борту вертольота, пішов за 51 млн рублів, у гривневому еквіваленті 14 млн.
Також на торгах було продано картини губернатора міста Валентини Матвієнко, актриси Ксенії Раппопорт, спікера Ради Федерації Сергія Миронова, лідера групи "Мумій Троль" Іллі Лагутенка та інших знаменитостей. Стартова ціна кожного лота становила 20 тис. руб. У підсумку чорно-білу панорамну фотографію зроблену президентом російської федерації, вставлену в сріблясту раму, купив член ради директорів компанії «Ілім-Груп» Михайло Зінгаревіч. Він має намір повісити придбання у себе в офісі.

Таким чином Дмитро Медведєв-фотограф перевершив рекорд Володимира Путіна-художника, картина якого на різдвяну тематику «Візерунок» в минулому році була куплена на аукціоні за 37 млн. рублів. На даний час найдорожчою фотографією в світі вважається робота культового фотографа Андреаса Гурскі, чий диптих «99 центів» (два зображення стелажів супермаркету) купив відомий бізнесмен Віктор Пінчук за більш ніж 3 млн. доларів. Загальна виручка цьогорічного аукціону склала більше вісімдесяти млн руб.  Всі кошти, виручені на аукціоні, направляються на благодійні цілі.

 


Спасибо, если добавите эту статью в:
rss подписка на новости

RSS подписка

Подпишись,
чтобы ничего не пропустить

  • Последние

  • Читаемые