Новости >> Мир >> До фінальної частини Євро-2012 вийдуть переможці груп і команда, яка посяде друге місце та матиме найкращі показники


До фінальної частини Євро-2012 вийдуть переможці груп і команда, яка посяде друге місце та матиме найкращі показники

ПОЛЬЩА
ЖЕРЕБКУВАННЯ ЄВРО 2012
У Варшаві відбулося жеребкування відбірної стадії Євро-2012. Європейські збірні розподілені на 9 груп: 6 складаються з 6 команд і ще 3 групи з 5 збірних. До фінальної частини Євро-2012 вийдуть переможці груп і команда, яка посяде друге місце та матиме найкращі показники. У листопаді 2011 року відбудеться плей-офф Євро-2012: чотири путівки у фінальний турнір розіграють 8 команд, які посіли другі місця у своїх групах.
 Вісенте Дель БОСКЕ, головний тренер збірної Іспанії, «Мені подобається футбол, в який грають шотландці. Класичний британський стиль. На нас як на діючих чемпіонах, лежить велика відповідальність, але перш, ніж ми стартуємо в кваліфікації Євро, нас ще чекає чемпіонат світу».
 Фабіо КАПЕЛО, головний тренер збірної Англії, «Англія потрапила у найскладнішу групу. Мені подобається, що ми потрапили в групу, де менше команд, - будемо менше грати, проте це дуже складна група. У будь-якому випадку я впевнений у своїй команді. Ми чудово проведемо відбірковий турнір».


Спасибо, если добавите эту статью в:
rss подписка на новости

RSS подписка

Подпишись,
чтобы ничего не пропустить

  • Последние

  • Читаемые