Новости >> Мир >> Майже вся Європа опинилася у владі хуртовин


Майже вся Європа опинилася у владі хуртовин

ВЕЛИКА БРИТАНІЯ   ІРЛАНДІЯ  ФРАНЦІЯ   ІСПАНІЯ
 НЕГОДА В СТАРОМУ СВІТІ
Мешканці Старого Світу взяли в руки лопати, щоб розчищати сніг. Майже вся Європа опинилася у владі хуртовин. Снігові замети зірвали дорожнє сполучення. Ситуацію погіршує аномально низька температура.
Самі британці жартують - температура в країні майже як на Південному полюсі. Наприклад, у Шотландії рекордні -22 градуси. Холода вже практично два тижні паралізують життя Великобританії. Не працюють школи, скасовують футбольні матчі, рейси в аеропортах, на дорогах пробки і тонни незвичної для країни солі.
Синоптики відзначають: такі морози були й раніше, але не так довго і масштабно. Вся Європа тремтить від холоду. В Ірландії з'явилися навіть «залізні проліски» - машини засипало снігом так, що власники викликають служби порятунку. Влада рекомендує в таку погоду не виїжджати з дому без крайньої необхідності.
У школах продовжили Різдвяні канікули ще на тиждень. Діти, здається, єдині, хто отримує справжнє задоволення від негоди. Але вже чути скарги від лікарів. Медики просять ірландців вдягатися тепліше і дивитися під ноги - у країні ожеледиця.
Снігопад на південному сході Франції - справжнє стихійне лихо для водіїв. Прогноз погоди як і раніше, головна новина в країні і поки невтішна - мороз не піде. Замерзлі фонтани, чайки і люди, а так само проблеми з електрикою - у Франції справжня зима. Про глобальне потепління в таких умовах говорять з іронією, хоча зараз не до жартів.
В Іспанії такі ж проблеми: пробки на дорогах, скасування занять у школах, мінусова температура і надія, що снігу більше не буде. У країні оголосили «жовтий» рівень тривоги.
У списку постраждалих від негоди ще Італія, Німеччина, Швеція, Чехія і Словаччина. У Європі зараз складно щось планувати, особливо подорожі. Авіарейс можуть скасувати, дорогу перекрити, а потяги просто зупинитися. Сувора зима в Старому Світі це завжди дорого, несподівано і на межі рекорду.

 


Спасибо, если добавите эту статью в:
rss подписка на новости

RSS подписка

Подпишись,
чтобы ничего не пропустить

  • Последние

  • Читаемые