Спорт >> Мир >> ОДЕСА – ГАЛИЧИНА 91-89

ОДЕСА – ГАЛИЧИНА 91-89

УКРАЇНА
ОДЕСАГАЛИЧИНА 91-89
У черговому турі української баскетбольної Суперліги Одеса приймала львівську «Політехніку». На першу перерву «катрани» пішли поступаючись 17-30. Але на початку другої чверті вони зробили ривок + 8 очок, а потім Блесенгейм за хвилину набрав ще вісім пунктів очок поспіль і на велику перерву суперники пішли за рахунку 44-44. Перемогу Одеса вирвала на останніх секундах. Макінтош, який набрав за гру 34 очка для гостей, не забив триочковий, а Балашов, що зробивший за матч 15 підбирань та 27 очок, не схибив 91-89. У інших матчах туру Хімік вдома поступився Говерлі 84:97, будівельник на виїзді здолав Азовмаш 78-73. Донецьк на рідному паркеті програв Пульсару 89:97. Київ виграв у Дніпропетровську 70-67. Миколаїв переміг Дніпро-Азот 95:80, а Кривбасбаскет Грифонів 90:66.