Спорт >> Мир >> ОЛІМПІАДА 10 ДЕНЬ

ОЛІМПІАДА 10 ДЕНЬ

КАНАДА
4 комплекта нагород були розіграні на Олімпіаді у 10 день змагань. Золото у командних стрибках з трампліну завоювала збірна Австрії. Срібло у німецьких спортсменів. Бронзу виграли норвежці. Українці у змаганнях участі не брали.
 У командному спринті серед жінок першими були німкені Ева ЗахенбАхер-ШтелЕ - Клаудіа НюстАд. Срібло взяли шведки Шарлотта КалА - Анна ХАаг, програвши у підсумку 4 десятих секунди. Бронзу завоювали росіянки Ірина ХАзова - Наталья КоростєльОва, поступившись переможницям 4 секунди.
Чоловічу командну гонку виграла збірна Норвегії - Остін ПЕттерсен та ПЕтер НОртуг. Срібло у німецьких лижників Тіма ЧарнкЕ та Акселя ТайхмАнна, які відстали від лідерів на 1 цілу 3 десятих секунди. Росіяни Олексій Петухов та Микола МорІлов стали бронзовими призерами .відставши на півтори секунди. Українці у змаганнях участі не брали.
За сумою трьох програм третю бронзову медаль дня для Росії завоювали фігуристи Оксана Домніна - Максим Шабалін, що виступали у танцях на льоді. Золото у канадців. Срібло у парі зі сполучених штатів америки. Український дует Ганна Задорожнюк - Сергій Вербілло посів 16-те місце серед танцювальних пар.