Новости >> Мир >> Північна Корея залишила шестисторонні переговори щодо зупинки її ядерної програми


Північна Корея залишила шестисторонні переговори щодо зупинки її ядерної програми

ПІВДЕННА КОРЕЯ:

До міжнародного співтовариства, яке засуджує дії КНДР та закликає її повернутися до переговорів, приєдналась і Південна Корея. Замість демонстрацій та масових виступів, населення республіки вдалось до незвичайної акції протесту.

Жителі Південної Кореї, поблизу кордону з КНДР, запускають  повітряні кулі з листами до Північнокорейського уряду. У своїх посланнях вони закликають Пхеньян  повернутися до шестисторонніх переговорів. Окрім листів,  у кулі вкладають гроші Північної Кореї. Це своєрідна допомога південнокорейців своїм  сусідам.

Парк САНГ-ХАК, лідер акції
«Ми закликаємо представників партії припинити сумирно слідувати за своїм лідером. Він пригнічує свій народ та морить його голодом. Населення КНДР  має працювати над відкриттям та переформуванням суспільства, зробивши зі своєї країни повноправного члена міжнародної спільноти.»

Нагадаю, Північна Корея залишила шестисторонні переговори щодо зупинки її ядерної програми. Тепер вона вимагає, аби усі інспектори ООН негайно залишили територію країни. Пхеньян заявив, що збирається перезапустити реактор в Йонбені, де відбувається переробка ядерного палива. Росія та Китай закликали КНДР переглянути своє рішення щодо відмови від переговорів, а США назвали дії керівництва Північної Кореї «серйозним кроком» у неправильному напрямку.

 


Спасибо, если добавите эту статью в:
rss подписка на новости

RSS подписка

Подпишись,
чтобы ничего не пропустить

  • Последние

  • Читаемые