Новости >> Мир >> Президент заплатив за наречену - стадо корів


Президент заплатив за наречену - стадо корів

ПАР
ОДРУЖИВСЯ П’ЯТИЙ РАЗ
Президент ПАР Джейкоб Зума узаконив стосунки з коханою жінкою. Вона стала п’ятою офіційною дружиною 67-річного політика. Церемонія пройшла в рідному селі Зуми, торжество строго відповідало традиціям африканського племені.
Джейкоб Зума належить до народності зулусів, у яких практикується багаторазове одруження.
Одягнений в шкуру леопарда, наречений виконав, відповідно до древнього ритуалу, весільний танець. Нинішня обраниця Джейкоба Зуми молодша за нього на 30 років. Разом вони живуть вже кілька років і у них троє дітей.
Справа в тому, що сама церемонія одруження у деяких південно-африканських племен може тривати роками. Вона починається зі сплати викупу. Президент заплатив за наречену - стадо корів. Потім обраницю представили старійшинам. Як повідомили в прес-службі голови держави, нова дружина буде жити окремо від інших. Джейкоб Зума став першим президентом в історії Південно-африканської республики, який відкрито заявив про свою прихильність до багаторазового одруження. За деякими відомостями, він готується до чергового весілля. Крім того, він навіть заплатив викуп батькам нової нареченої.

 


Спасибо, если добавите эту статью в:
rss подписка на новости

RSS подписка

Подпишись,
чтобы ничего не пропустить

  • Последние

  • Читаемые