Новости >> Мир >> Сполучені Штати Америки посилюють заходи безпеки в аеропортах


Сполучені Штати Америки посилюють заходи безпеки в аеропортах

США, ЙЕМЕН

ЗАХОДИ БЕЗПЕКИ В АЕРОПОРТАХ

Сполучені Штати Америки посилюють заходи безпеки в аеропортах. Як оголосили американські власті, на пасажирів, які прибувають в США повітряним шляхом з країн, де, як передбачається, виявляється терористична активність, чекають ретельніші процедури огляду.

Посилювання процедур після прильоту торкнеться авіапасажирів з Нігерії, Пакистану, Сірії, Ірану, Судану, Йемену і Куби. Нові правила вступають в дію з 4 січня. Ці заходи введені після того, як президент США Барак Обама розкритикував провали в роботі спецслужб, що дозволили нігерійському громадянинові Умару Фаруку Абдулмуталлабу пронести вибухові речовини на борт трансатлантичного літака, що летів з Амстердаму до Детройта.

Великобританія також посилює процедури огляду на повітряному транспорті. Посилення режиму безпеки торкнулося не тільки аеропортів США і Британії, але і їх посольств в Йемені, які були закриті 3 січня. Як повідомив радник президента США Джон Бреннан, служби безпеки країни мають підстави побоюватися теракту в столиці Йемену з боку членів "Аль-каїди". Для боротьби з бойовиками "Аль-каїди" додаткові війська направлені в провінції Абьян, Байда і Шалва – відзначають йеменські офіційні особи. Фінансова допомога на контртерористичні операції в Йемені збільшиться в новому році більш ніж удвічі. Минулого року допомога Йемену склала 67 млн. доларів. Більше коштів на боротьбу з тероризмом отримав лише Пакистан - близько 112 млн. доларів.


Спасибо, если добавите эту статью в:
rss подписка на новости

RSS подписка

Подпишись,
чтобы ничего не пропустить

  • Последние

  • Читаемые