Новости >> Мир >> У Берліні пройде спільне засідання кабінету міністрів Німеччини та Ізраїлю


У Берліні пройде спільне засідання кабінету міністрів Німеччини та Ізраїлю

ЗУСТРІЧ МІНІСТРІВ НІМЕЧЧИНИ ТА ІЗРАЇЛЮ
У Берліні пройде спільне засідання кабінету міністрів Німеччини та Ізраїлю.
Очікується, що однією з головних тем переговорів прем'єр-міністра Ізраїлю Біньяміна Нетаньяху і канцлера Німеччини Ангели Меркель стане ядерна проблема Ірану. Німеччина - одна з шести світових держав, разом з США, Росією, Францією, Великобританією і Китаєм, - яка добивається від Ірану припинення збагачення урану. Ізраїль і його західні союзники, включаючи США, побоюються, що Іран прагне розробити ядерну зброю. Тегеран це заперечує.

ХОЛБРУК ЗАКЛИКАЄ БОРОТИСЯ З ТЕРОРИЗМОМ
Спецпосланець президента США з питань Південної Азії Річард Холбрук завершує свою першу поїздку в регіон. Перед прибуттям до Індії він відвідав Пакистан і Афганістан. Головна тема його переговорів у всіх трьох країнах - глобальна загроза, що виходить від ісламських воєнізованих угруповань. Спостерігачі вважають, що місія Холбрука була спрямована на відновлення довіри між Індією і Пакистаном, підірваного після терактів в Мумбаї. Минулого тижня Ісламабад визнав, що теракти в Мумбаї частково планувалися терористами на території Пакистану. Індія заявила, що пакистанський уряд занадто довго відмовлявся визнавати опосередковану відповідальність за теракти.

ПРЕЗИДЕНТ-КОНСЕРВАТОР
У другому турі виборів президента Чилі в неділю переміг кандидат правоцентристських сил Себастьян Піньера. За попередніми даними, Піньера набрав 52 відсотки голосів виборців, його суперник, екс-президент Чилі Едуардо Фрей - 48 відсотків. 60-річний мільярдер Піньера, який приступить до виконання обов'язків глави держави в березні, стане першим консервативним лідером Чилі за 20 років. Після відходу у відставку у 1990 році військового диктатора Аугусто Піночета при владі в Чилі перебувала лівоцентристська коаліція.


Спасибо, если добавите эту статью в:
rss подписка на новости

RSS подписка

Подпишись,
чтобы ничего не пропустить

  • Последние

  • Читаемые