Новости >> Мир >> У Південно-Африканській республіці проходять загальні вибори


У Південно-Африканській республіці проходять загальні вибори

ПІВДЕННО-АФРИКАНСЬКА РЕСПУБЛІКА:

У Південно-Африканській республіці проходять загальні вибори. 23 мільйони зареєстрованих виборців  мають  одразу визначити депутатів парламенту та президента країни.

Вибори в ПАР можуть стати найнепередбачуванішими з часів падіння апартеїду в 1994му році. Головним претендентом на перемогу вважають Правлячу партію Африканський національний конгрес та її лідера Джейкоба Зума. Їх головний конкурент -  «Конгрес народу», що відділився від АНК минулого року. Щоправда,  на відміну від лідера Правлячої партії, на мітинги якого збираються  повні стадіоні,  кандидат від «Конгресу народу»  -  маловідомий.

Мвуме ДАНДАЛА, кандидат від «Конгресу народу»
«Ми обіцяємо боротися з бідністю, зі злочинністю і корупцією. Її рівень в нашій країні ще достатньо високий. Ми не зупинимося, поки не будемо впевненими у тому, що побороли корупцію в адміністрації на усіх рівнях.»

Ще одним сильним конкурентом АНК є опозиційна партія «Демократичний альянс.» Лідер альянсу Хелен Зілле закликала усіх своїх прихильників не допустити повторення успіху АНК. Якщо правляча партія отримає дві треті мандатів, вважає Зілле, вона може спробувати змінити конституцію.

Хеллен ЗІЛЛЕ лідер Демократичного Альянсу
«Я очікую добрих результатів від цих виборів. Південноафриканські виборці знають, що їм потрібно робити, аби зберегти демократію. Тож вони прийдуть сьогодні і зроблять саме це.»

АНК перебуває при владі вже 15 років -  відтоді, коли на виборах 1994 року перемогу здобув тодішній лідер партії Нельсон Мандела. Нинішній лідер Джейкоб Зума заявив, що у своїй перемозі не сумнівається.


Спасибо, если добавите эту статью в:
rss подписка на новости

RSS подписка

Подпишись,
чтобы ничего не пропустить

  • Последние

  • Читаемые