Новости >> Мир >> У США проходить рятувальна операція на місці потужного вибуху на електростанції


У США проходить рятувальна операція на місці потужного вибуху на електростанції

ВИБУХ НА ЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ
У США проходить рятувальна операція на місці потужного вибуху на електростанції. Вибух стався під час планових випробувань, коли газ подали в трубопровід. Об'єкт майже повністю зруйнований. Новітню електростанцію, яка працювала б тільки на "блакитному паливі", повинні були здати в експлуатацію вже влітку. На переобладнання було витрачено півтора мільярда доларів, це один з найбільших проектів за останні роки. Рятувальники шукають тих, хто вижив на руїнах електростанції в штаті Коннектикут. Відомо, що в момент катастрофи там знаходилися більше сотні робітників. Поки підтверджена загибель п'ятьох, ще 12 - у лікарні. Що саме призвело до аварії, невідомо. Поки влада лише заявили, що це не теракт.

ХАМАС В МОСКВІ
Делегація ісламського руху ХАМАС, який контролює сектор Гази, прибула до Москви. Очолює делегацію керівник політбюро Хамаса Халед МашАль. Делегація ХАМАС прибула до Росії на запрошення голови МЗС РФ Сергія Лаврова. За словами представника руху в Лівані Усами ХамдАна, який перебуває в Москві у складі делегації, Халед Машаль обговорить з Лавровим "питання перспектив міжпалестинського діалогу, ситуацію в арабо-ізраїльському врегулюванні, а також обстановку в секторі Гази".

ПЕРЕГОВОРИ МІЖ КНДР ТА КОРЕЙСЬКОЮ РЕСПУБЛІКОЮ
Влада КНДР і Республіки Корея почали переговори на робочому рівні про відкриття кордону між державами для туристичних поїздок. Як повідомляє китайське інформаційне агентство СиньхуА, представники Сеула перетнули кордон КНДР, де їх прийняла північнокорейська сторона. У ході переговорів планується обговорити заходи безпеки туристів під час поїздок. Нагадаємо, поїздки туристів з Південної Кореї в гори КимгансАн були перервані Сеулом після того, як 11 липня 2008 року при проникненні в заборонену для відвідування зону була застрелена південнокорейську громадянка Пак Ван Чжа.


Спасибо, если добавите эту статью в:
rss подписка на новости

RSS подписка

Подпишись,
чтобы ничего не пропустить

  • Последние

  • Читаемые