Новости >> Мир >> Унікальний парк з шоколадними копіями відомих предметів і споруд


Унікальний парк з шоколадними копіями відомих предметів і споруд

КИТАЙ
ШОКОЛАДНИЙ ПАРК

Унікальний парк з шоколадними копіями відомих предметів і споруд, у тому числі Великої китайської стіни, відкривається в Пекіні. На загальний огляд виставлені шоколадні теракотові статуї воїнів і коней. У проекті беруть участь багато закордонні виробники шоколаду.

Це перший в Китаї парк, присвячений шоколадній культурі. Побудовали його з більш ніж 100 тонн шоколаду, які імпортували з Бельгії, Швейцарії, Італії. Парк займає 20 тисяч квадратних метрів. Розташований на північній стороні Олімпійського стадіону «Пташине гніздо», він буде складатися з п'яти внутрішніх залів. Відвідувачів зустрінуть Шоколадний Зал, Зал Льодяників, Країна див, Зал дослідів і Зал Подарунків. У тематичному парку можна буде побачити зроблені з шоколаду мініатюри багатьох відомих китайських пам'яток. Створення парку тривало майже півроку.

Тіна ЧЕНГ генеральний директор шоколадного парку
"В цей парк ми вклали десятки мільйонів юанів. І ми отримуємо дві речі одразу. По-перше, звичайно, фінансовий прибуток. А по-друге, ми сподіваємося, що завдяки цій виставці, ми  розповімо всім, що  культура і творчість можуть бути різноманітними. Шоколад - багатогранний ".

Протягом трьох місяців відвідувачі не тільки можуть помилуватися витонченими і унікальними експонатами, які зроблені з шоколаду, але й можуть самі побачити процес виготовлення шоколаду.


Спасибо, если добавите эту статью в:
rss подписка на новости

RSS подписка

Подпишись,
чтобы ничего не пропустить

  • Последние

  • Читаемые