Новости >> Мир >> Всесвітня виставка ЕКСПО


Всесвітня виставка ЕКСПО

КИТАЙ
100 ДНІВ ДО ЕКСПО 2010 

Мрія древньої держави про проведення ЕКСПО здійсниться через 100 днів у Шанхаї. Саме тоді Китай покаже всьому світу результати свого стрімкого розвитку, незвичайну красу, а також відкриє прекрасні перспективи для подальшого співробітництва з ним.

Всесвітня виставка ЕКСПО, яка має історію більш ніж півтора століття, вперше пройде в Китайській Народній Республіці. Дізнавшись про перемогу своєї країни, всі китайці дуже раділи. Уряд Китаю продовжує докладати всі зусиля для успішного проведення ЕКСПО-2010 у Шанхаї. Перейнявши досвід з попередніх експозицій, Китай готовий виконати свою обіцянку, дану світу. Через 100 днів в сучасному місті Шанхай відкриється довгоочікувана Всесвітня виставка. Підготовка до ЕКСПО-2010 йде за планом, виконано близько 90 відсотків будівельних робіт.

Сюй ВЕЙ представник ЕКСПО 2010
«Координатори виставки докладають зусиль щодо підвищення ефективності роботи всіх служб, зокрема, забезпечення громадської безпеки і безпеки харчування, а також налагодження безперебійного функціонування транспортних потоків»

За словами організаторів, в цілому 192 країни і 50 міжнародних організацій підтвердили свою участь в ЕКСПО-2010. Крім того, 31 провінція, автономні райони і міста центрального підпорядкування материкового Китаю, разом з Гонконгом, Макао і Тайванем, візьмуть участь у міжнародній виставці. ЕКСПО-2010 буде проходити в Шанхаї з травня по жовтень поточного року. Очікується, що виставку відвідає більше 70 мільйонів осіб.

 


Спасибо, если добавите эту статью в:
rss подписка на новости

RSS подписка

Подпишись,
чтобы ничего не пропустить

  • Последние

  • Читаемые