Новости >> Мир >> Японія вперше буде закуповувати енергоносії в Латинській Америці


Японія вперше буде закуповувати енергоносії в Латинській Америці

ЯПОНІЯ:

Президент Венесуели Уго Чавес відвідав з офіційним візитом Японію. Результатом його переговорів з головою японського уряду Таро Асо стало підписання угоди щодо співробітництва у галузі енергетики.

Повністю залежна від зовнішніх джерел нафти та природного газу, Японія вперше буде закуповувати енергоносії в Латинській Америці.  Президент Венесуели підписав газову та нафтову угоду з декількома японськими компаніями в Токіо.

Уго ЧАВЕС, Президент Венесуели
«Ми усі приїхали до Японії з позитивним передчуттям й отримали навіть більше, ніж очікували.»

Внаслідок підписання угоди, до розробки нафтоносного шельфу в долині ріки Оріноко будуть допущені спільні венесуельсько-японські підприємства. Японія вже входить до промислового концерну, що веде розвідувальні роботи в районі півострова Паріа, спрямовані на видобуток природного газу.

 

Рафаель РАМІРЕС, міністр нафтової промисловості Венесуели
«Ми збираємося розпочати спільні геологічні розробки через три місяці. Сьогодні наші країни започатковують новий проект, у рамках якого наша нафта експортуватиметься до Японії».

Японія, що закуповує на Близькому Сході 90 відсотків сирої нафти, прагне диверсифікувати джерела енергоносіїв. У перспективі, на думку аналітиків, Венесуела може зрівнятися з Саудівською Аравією у якості постачальника нафти до Японії і навіть перевершити її.

 


Спасибо, если добавите эту статью в:
rss подписка на новости

RSS подписка

Подпишись,
чтобы ничего не пропустить

  • Последние

  • Читаемые