Новости >> Политика >> Батьківщина молода влаштувала свято для дітей з дитячих будинків міста


Батьківщина молода влаштувала свято для дітей з дитячих будинків міста

У суботу 6 лютого у нашому місті ДОМГО ВМГО "Батьківщина молода" влаштувала справжнє свято талантів для дітей соціально не захищеної категорії з дитячих будинків м. Дніпропетровська. На виставці були представлені роботи дітей:

- дитячого будинку «Світанок»;
- комунального закладу соціального захисту центра соціально-психологічної реабілітації дітей;
- дитячого будинку для дітей сиріт шкільного віку.

работы детей

Всі роботи які були представлені на виставці були зроблені талановитими дітьми власноруч. Малюнки, картини з бісеру, глиняні роботи, композиції з дерева та багато інших цікавих робіт привертали увагу всіх присутніх гостей та не залишали байдужими, адже в кожну роботу було вкладено частинку дитячої чистої душі, яка мріє про щасливе майбутнє.

Кращу роботу вибирали голосуванням відвідувачі ТРЦ «Караван», у якому проходила ця виставка. Кожному з відвідувачів надавалась можливість отримати паперове серце, яке можна було віддати за роботу, яка більш за все сподобалася. Байдужих не залишилося. Більше ніж тисяча відвідувачів віддали свої серця за роботи дітей.
У час, коли проходило голосування, діти розважалися у дитячому розважальному комплексі "Ігроленд", який розташований у ТРЦ «Караван» м. Дніпропетровська, співали й танцювали на дискотеці, яка була влаштована спеціально заради них. Дуже приємно було бачити щасливі дитячі очі, адже цей день став справжнім святом для них. Вони з радістю грали у зірок, даючи інтерв`ю в образах відомих співаків та акторів.

Игроленд

Голосування закінчилося і автори робіт, що набрали найбільшу кількість голосів отримали чудові подарунки. Перше місце розділили вихованці комунального закладу соціального захисту центра соціально-психологічної реабілітації дітей робота «Божа Матір з дитиною» - Дерепаско Анастасія, та дитячого будинку «Світанок» робота «Декоративний розпис» - Січеславський Руслан, друге місце дісталось вихованцям комунального закладу соціального захисту центра соціально-психологічної реабілітації дітей робота «Дадим шар Земной детям» - Тарасенко Михайлу, Чалому Дмитру, третє місце зайняла робота «Домовик» вихованців дитячого будинку для дітей сиріт шкільного віку.

Хочемо висловити особливу подяку за надану допомогу у проведенні виставки ТРК «Караван» та ДРК «Ігроленд», за сприяння та допомогу в організації заходу.

Папа с сыном

В костюмах сказочных

Работы дитей

работы дитей 2

работы дитей 3


Спасибо, если добавите эту статью в:
  • Последние

  • Читаемые

  • Интересное