Новости >> Политика >> День Закоханих


День Закоханих

влюбленныеДень Св. Валентина надзвичайний лише для закоханих, але ДММГО ВМГО «Батьківщина молода» влаштувала свято навіть для тих, кому Амур ще не встиг випустити свою стрілу у серце.
Голова молодіжної організації Сергій Бєлов зі своїми заступниками навідалися до четвертого гуртожитку ДІІТа, щоб подарувати не тільки чудові подарунки, а й веселий настрій навіть тим, хто ще не знайшов своєї другої половинки.
Зустріч була дуже весела, адже представники молодіжки попали, як кажуть, з корабля на бал. Найактивніший із всіх виявився член молодіжної організації Павло Корнеєв, який станцював запальний танець після якого посмішки вже не змогли покинути всіх присутніх. Він, як кажуть, став «гвоздем» вечірки, і його запальна енергія вражала всіх присутніх.


Олександра Бойко з двома пакетами подарунків не встигала відбиватися від студентів, для яких були проведені конкурси із прикольними подарунками. Найбільше вразив конкурс «Толстощекий губошлеп» після якого, здавалось, що студенти луснуть за ради перемоги. Суть конкурсу полягала в тому, щоб один із учасників зміг покласти собі у рот більше смоктальних цукерок ніж інші та при цьому промовити –«Я толстощекий губошлеп». Перемогу отримала маленька, худенька дівчинка, яка змогла показати надзвичайні здібності і з двадцяти п’ятьма цукерками у роті вимовила завітну фразу.
Конкурси скінчились, а свято тільки почалось… Діджей з гуртожитку побалував студентів сучасними піснями та модними треками. Танцювали, веселились, поки сили мали. Спати після веселого святкування лягли всі крім закоханих…
null

Спасибо, если добавите эту статью в:
  • Последние

  • Читаемые

  • Интересное