Новости >> Политика >> Телеефір з лідерами Батьківщини молодої


Телеефір з лідерами Батьківщини молодої

Кожні 5 років в нашій країні настає період, коли всі головні та другорядні проблеми нашого суспільства відступають на другий план, звільняючи дорогу події, яка стала на одну ступінь з державними святами. Ця подія – вибори Президента України. Ось і нині настала пора українцям зробити свій зважений та чесний вибір не лише людини, яка буде першим лицем нашої вітчизни наступну п'ятирічку, а й образу, з яким світ буде асоціювати Україну та з якою буде пов'язана її доля.

 

 

Напередодні виборів завжди пожвавлюється громадська активність, реалізуються багато проектів, щоб донести до народу України, який же з кандидатів є найкращим.

А що саме ми розуміємо, говорячи «найкращий»? З власного досвіду можу сказати, що поняття кращого в кожного різне, адже кожен з нас наслідує різні цілі, задля реалізації яких нам потрібні зовсім різні засоби та методи. Отже ми і вибираємо того, хто найбільше близький нам до наших власних переживань, чий курс здатен задовольнити потреби наших близьких та рідних, а тим самим – підняти нашу країну. Адже щастя та достаток народу – фундамент процвітаючої країни.

Серед передвиборчої метушні не пасе задніх і наша дніпропетровська молодь, яка завжди відзначалася активністю та небайдужістю до подій нашого суспільства.

За достатньо невеликий відрізок часу встановилася тенденція, що слова «активна молодь» асоціюються у багатьох з представниками Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Батьківщина молода». І це, повірте, не дарма. Адже діяльність цієї організації помітна бодай чи не на кожному кутку нашого міста і завжди спрямована на розвиток та підтримку талановитої молоді.

Не залишилися члени «Батьківщини молодої» байдужими і до чергових виборів голови нашої держави – що зрозуміло, бо саме від цього вибору залежить наше майбутнє.

Отже 16 січня у студії Дніпропетровського державного телеканалу найактивніші представники нашої дніпропетровської молоді обговорювали питання, яке ведуча Лілія Корнієнко сформулювала наступним чином: «Обличчя нового лідера нації очима молоді».

У обговоренні брали участь одні з найактивніших представників організації «Батьківщина молода».

Основні позиції, які відстоювали представники нашої організації виглядають наступним чином:

Новий лідер нашої країни має бути:

- вродливим, адже краса врятує світ;

- втіленням гармонії зовнішньої та внутрішньої краси, адже чисті помисли – фундамент чесних дій;

- активним та відповідальним, адже лідера оцінюють за його вчинки;

- гарантом Конституції;

- законопорядним;

- добрим дипломатом, щоб Україна змогла заручитися підтримкою інших держав;

- самостійним, тобто не виконувати волю великих фінансових структур;

- молодим, щоб витримати шалений темп, яким має розвиватися наша країна;

- успішним економістом;

- далекобачним, щоб будувати свій курс на багато років, та розуміти, до яких наслідків він призведе;

- борцем з корупцією;

- відкритим до діалогу з молоддю;

Ось такими характеристиками на думку нашої молоді має володіти майбутній лідер нашої країни – наш майбутній президент. Під кінець зустрічі учасники прийшли до висновку, що лиши один кандидат володіє усіма необхідними справжньому лідеру якостями. Кандидат, який вже виконала величезний обсяг роботи заради покращення життя громадян України і не зупиниться ніколи на шляху до розвитку та процвітання нашої держави. Цей кандидат – Юлія Володимирівна Тимошенко.


Спасибо, если добавите эту статью в:
  • Интересное