Новости >> Политика >> За Одесу! За Януковича!»


За Одесу! За Януковича!»

Анатолій Вассерман – справжня людина-енциклопедія, відомий і любимий не тільки у рідній Одесі, а й на теренах усього колишнього Радянського Союзу. Проте, окрім справді енциклопедичних знань йому притаманна і активна життєва позиція. І тому він навмисно приїхав до Одеси, аби рішуче виступити проти владного безладу, зокрема, перегляду історії, який відбувається останні роки в Україні. Саме тому, власне, відомий одесит стояв у витоків зародження громадського руху «За Одесу! За Януковича!», до якого зараз вже приєдналося понад 68 тисяч одеситів і більш, ніж 134 громадських організації.

Така активність доводить, що проблема захисту власної самобутності, історії та культурної спадщини рідного міста турбує одеситів. Проте цього замало: аби захистити рідну мову, власну історичну пам»ять і взагалі минуле в ім»я майбутнього свою позицію треба рішуче відстоювати. І перш за все, у день виборів - 17 січня. Анатолій ВАССЕРМАН активіст гражданської ініціативи «За Одесу! За Януковича!» -нам надо не только на кухнях рассуждать кто хороший, а кто плохой. А надо 17 января не поліниться, прийти на избирательніе участки и проголовать Проте вже зараз відомий ерудит говорить, що організатори екзитпулів достатньо професійні, щоб забезпечити замовлений результат, приклад – 2004 рік. Саме тому, за словами активістів руху «За Одессу! За Януковича!» – дуже важливо, щоб Віктор Янукович отримав істотну перевагу у кількості голосів над конкурентами. Тільки таким чином, упевнені вони, можна попередити повторення подій 2004 року.

Анатолій ВАССЕРМАН активіст гражданської ініціативи «За Одесу! За Януковича!» -понятно, что выиграл, тогда Янукович, но его проиграли организаторы закулисных торгов- Відомий гравець «Що, де, коли?» розповідає, що організувати підтасовку можливо, якщо між претендентами існує розрив у 5-10%.

Анатолій ВАССЕРМАН активіст гражданської ініціативи «За Одесу! За Януковича!» -по опыту всех известных мне выборов изменить результат на 10% в любую сторону можно так, что никто не заметит 50 на 50 можно сделать 45 на 55. Так вот наша задача, тобі не біло никаких 50 на 50, 45-55, тобі біли минимум 2\3 голосов за нас, и с єтим нимего не смогу сделать майдановці- Проте Анатолій Вассерман розповідає про безліч інших можливостей політтехнологів впливати на результати голосування.

Один з класичних- техничні кандидати, котрі відтягують на себя частину голосів від лідера. При цьому вони інколи навіть можуть не здогадуватися, що є лише пішаками у чиїйсь великій грі. Відтак завдання одеситів – не давати підґрунтя для маніпуляцій. Тому, керуючись здоровим глуздом і розсудливістю, варто поцікавитися головними життєвими віхами кандидатів. Анатолій ВАССЕРМАН активіст гражданської ініціативи «За Одесу! За Януковича!» -человек 1 раз предавший в 2004 году, может предать и в нінешнем. Когда мі смотрим на прошлое кандидата, нам многое может отріться, человек, которій предал сделает єто сей час рамного легче- І остання порада від відомого земляка кожному з нас, одеситів – обов’язково кожному прийти 17 січня на виборчу дільницю – оскільки від цього залежить доля кожного з нас на багато років.


Спасибо, если добавите эту статью в:
  • Интересное