Женская страничка >> Шоубиз >> Росіяни визнали Майкла Джексона людиною-2009


Росіяни визнали Майкла Джексона людиною-2009

лучший фильм

Молоде та зріле покоління росіян визнали Майкла Джексона людиною-2009 у світі. Такі дані містить однойменний рейтинг, в якому росіяни виділили всього двох діячів. Перше місце, на думку опитаних, отримав Барак Обама. Більше третини росіян віддали йому свій голос. За поп-короля проголосував практично кожен п’ятий учасник опитування. Він зайняв другу сходинку у рейтингу.  

А тим часом у сполучених штатах фахівці оприлюднили офіційну причину смерті поп-ідола 20-го сторіччя. Смерть Майкла Джексона офіційно визнана вбивством. Слідчі з Лос-Анджелесу протягом кількох місяців розслідували цю справу і прийшли до висновку про те, що співак помер 25 червня 2009 року "в наслідок гострого отруєння «профополом", який потрапив в його організм за допомогою ін'єкції, зробленої іншою людиною. Як ви знаєте що одяг Майкла Джексона був екстравагантним і виробництво одягу займало багато часу.

Цією "іншою людиною" був особистий лікар поп-короля Конрад Мюррей, якому, як очікується, найближчим часом буде пред'явлено звинувачення у вбивстві по необережності. Медика чекає судове переслідування за "злочинну недбалість", виявлену ним в останні години життя Майкла Джексона. Мюррей, кардіолог за фахом, знаходився поруч зі співаком в його лос-анджелеському особняку, коли той раптово втратив свідомість. Замість того щоб одразу ж викликати швидку допомогу, лікар спробував реанімувати Джексона самостійно, а коли нарешті зрозумів, що йому це не вдасться, було вже пізно. На допиті в поліції Мюррей визнав, що дійсно робив своєму пацієнтові ін'єкції профопола та інших сильнодіючих препаратів за кілька годин до його смерті.

Щоб довести провину Мюррея в ненавмисному вбивстві Джексона, прокурору необхідно знайти підтвердження того, що медик діяв необачно, тим самим поставивши під загрозу здоров'я і життя свого клієнта. Безумовно, лікар знав, до яких наслідків можуть призвести великі дози потужних анестетиків, проте попередив він про це Джексона чи ні, не відомо. Мюррей наполягає на тому, що співак добре знав про небезпеку, що загрожує йому і свідомо пішов на ризик заради підготовки до свого ювілейного шоу.


Спасибо, если добавите эту статью в:
  • Последние

  • Читаемые

  • Интересное