Новости >> Украина >> «ПАНІ ОДЕСА OPEN 2009» - ГАННА ЩАПОВА


«ПАНІ ОДЕСА OPEN 2009» - ГАННА ЩАПОВА

ОДЕСА

 «ПАНІ ОДЕСА OPEN 2009» - ГАННА ЩАПОВА

Ведуча телеканалу OK Ганна Щапова стала переможницею конкурсу «Пані Одеса Open 2009». Разом з нею в конкурсі брали участь ще 10 чарівних та незрівняних жінок, проте члени журі одностайно вирішили – Україну на міжнародному конкурсі «Міссіс світу 2010» представлятиме саме Ганна Щапова.

Двадцять першого січня в Одесі відбулось шоу «В джазе только женщины» - фінал 6-го регіонального фестивалю жіночої краси «Пані Одеса 2009», в я кому взяли участь представниці південного регіону країни у віці від 24-ох до 40 років. Усі учасниці – чарівні жінки, які реалізували себе у різних галузях життя: культурній, діловій, науковій, спортивній, сімейній.

Тетяна САВЧЕНКО, президент фестивалю «Пані Одеса»
Это фестиваль, которій направлен на то, чтобі дать возможность женщинам разних професій, интересов, взгялдов на жизнь, возможность реализовать себя в творчестве.

Титул «Пані Одеса 2009» та можливість представляти південний регіон на всеукраїнському фестивалі жіночої досконалості «Пані Україна» в донецьку отримала Анжела Грекова. А переможницею конкурсу «Пані Одеса Open 2009» стала ведуча телеканалу ОК Ганна Щапова. Саме вона представлятиме Україну на світовому конкурсі «Місіс світу».

Ганна ЩАПОВА, переможниця конкурсу «Пані Одеса Open 2009»
Безусловно, я надеялась на победу. Оч хотела, стремилась, достаточно готовилась, оч хотел, чтоб мой номер был интересен и безусловно……. я оч надеялась на победу.
Я получила право участвовать в конкурсе миссис мира, направлю всес вои усилия на то, чтоб достойно представить Украину на этом конкурсе.

 

 

 


Спасибо, если добавите эту статью в:
rss подписка на новости

RSS подписка

Подпишись,
чтобы ничего не пропустить

  • Последние

  • Читаемые