Новости >> Украина >> АТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»В


АТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»В

АТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»В

Працівникам ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», тобто Криворіжсталі, повинні підняти заробітну платню на 25%. З такою вимогою до керівництва підприємства звернулася прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко. Про це вона повідомила під час зустрічі з трудовим колективом заводу. За словами Тимошенко вона провела розмову з керівництвом та інвесторами підприємства, під час якої їм була висунута жорстка вимога підвищити людям заробітну плату на чверть. Крім того, Уряд також вимагає від інвесторів невідкладно виконати всі пункти інвестиційної угоди стосовно соціальних зобов’язань. Прем’єр-міністр додала: якщо керівництво підприємства ці вимоги не виконає, Уряд залишає за собою право позбавлення преференцій та пільг, що передбачаються Меморандумом, підписаним між Кабінетом Міністрів та підприємствами гірничо-металургійного комплексу. Відповідно до нього, Уряд знизив ціну на газ, коксівне вугілля та транспортні перевозки для підприємств галузі. Крім того, після початку кризи підприємства цієї галузі уряд почав дотувати з держбюджету. Натомість Кабмін вимагає неухильно дотримуватись соціальних зобов’язань, зокрема, не знижувати заробітну плату та не проводити звільнення.

 

Президент США Барак Обама закликав однопартійців-демократів не намагатися в найкоротші терміни "протягнути через Сенат законопроект про реформу охорони здоров'я". З такою заявою американський президент виступив після того, як республіканці перемогли на позачергових виборах до сенату США від штату Массачусетс. Це означає, що у Республіканської партії в Сенаті тепер достатньо голосів для того, щоб заблокувати запропоновану демократами реформу охорони здоров'я. Саме цю реформу Обама вважає своїм першочерговим завданням.

 

21 січня у всьому світі відзначається одне з самих незвичайних свят - Міжнародний день обіймів. Свято  народилося в США в 1986 році під назвою Національний день обіймів, а потім стрімко поширилося по всьому світу. Згідно традиції, обійняти цього дня можна навіть незнайому людину. Незважаючи на молодий вік цього свята, сьогодні важко знайти автора, кому вперше в голову прийшла його ідея. Втім, цікаво чому для святкування  вибрана саме ця дата. Вважається, що витоки святкування лежать в студентському середовищі. За своєрідною легендою, під час дружніх обіймів люди обмінюються душевним теплом. Психологи вважають, що люди, які прагнуть  вас  обійняти, хочуть відчути  безпеку, комфорт та любов. А обійми супроводжують нас протягом всього життя. Ми обіймаємо друзів і рідних при зустрічі, після розлуки, обіймаємо один одного, щоб висловити свою радість і подяку.

Кожен мешканець Одеси незабаром зможе стати опікуном будь-якої за бажанням тварини. Таку можливість надає одеський зоопарк. Для того, щоб стати опікуном, треба тільки прийти до керівництва і прорахувати свої можливості. За те, що житель міста буде щомісяця перераховувати гроші на харчування, на вольєрі підопічного розмістять табличку з ім'ям опікуна або назвою організації.  Утримка  слона обійдеться близько 8 тис. грн на місяць. Олень харчується на 300 грн. на місяць, лама - на 600 грн, рожевий пелікан – також на 1 тис. грн, кубинський крокодил - на 200 грн. Втім, найдорожче обійдеться годування котячих. Зокрема, амурському тигру взимку необхідно на харчування 11 тис. грн. на місяць, а влітку – близько 8 тисяч. На годування самця африканського лева необхідно щомісяця майже 8 тисяч, а самки - 7 тис. грн. Далекосхідний леопард "з'їдає" за місяць в середньому 4 тис. грн, а іспанська рись – півтори. Найдешевше обходиться годування мешканців тераріуму: деякі рептилії їдять на суму 30 грн на місяць.


Спасибо, если добавите эту статью в:
rss подписка на новости

RSS подписка

Подпишись,
чтобы ничего не пропустить

  • Последние

  • Читаемые