Новости >> Украина >> Можливість скуповувати землі


Можливість скуповувати землі

Можливість скуповувати землі

Оскільки Президент Ющенко наклав вето на закон про мораторій на продаж землі, з 1 січня з’явилася можливість скуповувати землі сілгоспризначення. Володимир Литвин не тільки глибоко обурений таким подарунком олігархам, але й зробить усе, аби не дати розікрасти національне багатство – землю.
Володимир ЛИТВИН:
«Голова держави повинен стояти на стороні людей, а не захищати спритних ділків, які набрали землі і чекають, коли вони ці землі зможуть легалізувати. Я можу одне сказати, що пройдисвіти не отримають право скупити землю за безцінь.
Продажу земель сільськогосподарського призначення не буде! Я сказав, що треба буде переступити через мене. А через мене переступити в цьому плані неможливо.»
18-літня історія незалежності – це історія поетапного розкрадання національних багатств. Сьогодні Віктор Ющенко наприкінці свого президентства віддає на поталу останнє, що залишилося у людей. Володимир Литвин єдиний лідер здатний зберегти нашу землю від розкрадання.
Володимир ЛИТВИН:
«Бо це рівнозначно тому, що продати своїх батьків, що продати пам’ять своїх батьків. А що залишиться нашим дітям? Тому земля, я стояв і стою на тому, повинна і буде належати тим, хто на ній живе, хто на ній працює».


Спасибо, если добавите эту статью в:
rss подписка на новости

RSS подписка

Подпишись,
чтобы ничего не пропустить

  • Последние

  • Читаемые