Новости >> Украина >> ПИВО ГОРІЛКА


ПИВО ГОРІЛКА

 
ПИВО ГОРІЛКА

Леонід Черновецький, пиво та слабоалкогольні напої – основні теми, які сьогодні під час сесійного засідання розглядали народні обранці. Фракція БЮТ у Верховній раді заявляє: змінити Київського міського голову можна буде вже після 30 травня. За словами Миколи Томенка: парламент зараз зайнявся створенням підстав для відставки столичного міського голови.

Але для того, аби отримати ці підстави, рада повинна ухвалити в цілому звіт Тимчасової слідчої комісії, яка займається розслідуванням обставин порушення законів київською владою. Парламент проголосував за цей документ за основу та найближчим часом повинен розглянути його в цілому. В звіті перелічуються порушення закону, яких припустилися Черновецький і його команда. Висновок комісії – Київ опинився «на межі техногенної катастрофи». Також у звіті рекомендовано президенту, уряду, прокуратурі та контрольно-ревізійним органам влади негайно зайнятися ситуацією, що склалася в столиці. За словами голови відповідної слідчої комісії, народного депутата України Кирила Куликова, у постанові, яку вони пропонують на розгляд верховної раді, немає питання про проведення у Києві позачергових виборів.

СНХ: Кирило КУЛИКОВ народний депутат України
Багато моїх колег висловлюють позицію, що така постанова повинна бути внесена. Я голова тимчасової слідчої комісії, та пропозиція, яку я вніс, вона сьогодні була прийнята за основу. Вона повинна бути прийнята у цілому, тому що були підстави для голосування про проведення позачергових виборів.

 Ще одне вкрай важливе питання - пиво та слабоалкогольні напої. Відтепер в Україні – це алкоголь. Тобто всі заборонні норми, які стосуються міцних напоїв, будуть поширюватися й на пиво та слабкі алкогольні напої. Розширено й територію заборони продажу алкоголю в місцях масового призначення.
Микола ТОМЕНКО заступник голови Верховної ради України, народний депутат України
Єдина поступка, на яку пішов, як автор цієї ідеї, щоб наприклад, коли відбуваються спортивні змагання – масові, можна пиво розливати в спеціальну посуду пластикову, в спеціально відведених місцях. Не можна…. Під час масовіх заходів.

А вже під час вечірнього засідання голова Верховної ради Володимир Литвин відмовився вносити на розгляд народних обранців постанову про створення тимчасової слідчої комісії щодо "Межигір'я". На засіданні були зачитані проекти постанов про створення комісії, на яких наполягали як бютівці та й Партія регіонів. Володимир Литвин наполягав на тому, щоб депутати внесли на розгляд один повний документ. Через це Блок Юлії Тимошенко покинув сесійну залу.


Спасибо, если добавите эту статью в:
rss подписка на новости

RSS подписка

Подпишись,
чтобы ничего не пропустить

  • Последние

  • Читаемые