Новости >> Украина >> Скоро ринок стабілізується


Скоро ринок стабілізується

Скоро ринок стабілізується

Судячи із статистики готівкового ринку, населення майже не відреагувало на останнє підвищення курсів. Це дуже хороший сигнал того, що скоро ринок стабілізується вважають деякі банкіри. На їх думку після першого туру виборів ситуація на готівковому ринку проясниться. Наскільки цей оптимізм поширюється на пересічних українців дивиться далі у сюжеті.

Хтось вважає, що криза позаду, і Україна міцно стала на шлях швидкого відновлення, інші пророкують нові хвилі занепаду. Найімовірніший сценарій розвитку знаходиться посередині: рік буде непростим, але найтяжче – позаду.

Після стрімкого спаду наприкінці 2008 року у першому кварталі 2009 року українська економіка сягнула найглибшої точки - скорочення реального ВВП становило 19% рік до року. Це найгірший результат української економіки від 1994 року. Це обумовлює дуже скромні прогнози економічного зростання у 2010 року.
Олексій БЛІНОВ аналітик інвестиційної компанії
«2010 рік буде дуже скромним і зважаючи на те зараз в країні склався досить високий рівень безробіття, то попит на робочу силу буде набагато менший за її пропозицію це обумовлюється тим, що бізнес продовжить економію на витратах».
 Як очікується відновлення економіки знову буде стимулюватися ззовні. Відновлення 2010 року відображатиме сценарій 2000 року, коли експортоорієнтовані галузі очолили вихід економіки з кризи у 1998-1999 роках.
Олексій БЛІНОВ аналітик інвестиційної компанії
«на жаль у 2010 році відбуватиметься прискорення інфляції і це прискорювання означатиме. Що зростання в реальному вимірі буде нульовим»
Довогоочікуванні вибори, подальші спекуляції стосовно продовження співпраці з МВФ, а також ще один період великих виплат за зовнішнім боргом складуть перелік базових чинників які будуть впливати на подальший розвиток економічної ситуації в Україні.
Олена РАССОДОВИЧ власник магазину іграшок
«опять же вот выборы, как бы ожидаем этих выборов и ожидаем даже честно говоря даже со страхом, предыдущие года ничего хорошего нам не показали» 
.


Спасибо, если добавите эту статью в:
rss подписка на новости

RSS подписка

Подпишись,
чтобы ничего не пропустить

  • Последние

  • Читаемые