Новости >> Украина >> Заседание Кабмина Украины по вопросам образования


Заседание Кабмина Украины по вопросам образования

Заседание Кабмина Украины по вопросам образования
27 августа под председательством премьер-министра Азарова состоялось расширенное заседание Кабинета Министров Украины по вопросам образования. Кроме членов правительства в нем участвовали заместители глав областных государственных администраций, руководители ряда профильных ведомств и высших учебных заведений.

Проблематика и тон заседания перекликались с недавним заявлением Президента Януковича о необходимости инновационного развития отечественной экономики и соответствующего реформирования системы образования. Участники заседания с этим согласны:

 

Владимир Семиноженко,
председатель Государственного комитета Украины
по вопросам науки, инноваций и информатизации
«Но, премьер Азаров начал обсуждение проблем образования с разбора вопиющего факта нынешних реалий»

«На попередників нам немає чого кивати, адже у нас вже було майже півроку, щоб вирішити цю проблему. Як можна оцінити тих керівників, які півроку споглядали таке неподобство? Ці керівники однозначно не виконали завдання Уряду: безумовно підготувати всі школи до початку нового року.
Тому, по-перше, сьогодні ж ми виділимо кошти на будівництво нової школи з Резервного фонду. По-друге, прошу Віце-прем’єр-міністра Тихонова з залученням необхідних міністерств і місцевих адміністрацій, а також Міністра освіти, за погодженням з батьками, за день-два вирішити питання: куди 1 вересня школярі з Познані підуть на навчання?
Закончив разбор познанского шока, премьер предупредил присутствующих
Нарешті, сьогодні ми приймемо кадрові рішення щодо відповідальних за цю скандальну ситуацію.
Але майте на увазі, шановні, що така ситуація, попри всі зусилля Уряду, на жаль, не поодинока. А тому ті, хто власні маєтки підготував до зими, а про школи і лікарні забув, буде шкодувати про це до кінця своїх днів.»
Премьер особо от метил:
Сьогоднішнє засідання Кабінету Міністрів виняткове. Вперше за 19 років незалежності Уряд України адресно і комплексно розгляне проблеми освітньої галузі. Рішення, які ми сьогодні приймемо, – це свого роду «креслення» абсолютно нового освітнього простору в Україні.
Є аксіома: дійсно, кардинальні, стратегічні зрушення в суспільстві, модернізація країни починаються зі зрушень в освіті. Нову Україну можуть будувати лише люди, навчені новим технологіям в усіх сферах життєдіяльності, люди, які мислять по-новому, люди, в яких виховано високі морально-вольові якості.
Інвестиції в розум, безумовно, найуспішніші інвестиції в сучасному світі.
После выступления премьера к трибуне вышел министр Табачник и заседание продолжили в закрутом режиме. А по его окончании министр провел брифинг. Другие участники заседания делились впечатлениям на выходе

Продолжением кабминовского заседания станет всеукраинский смотр 1 сентября, когда учащиеся придут в свои заведения и ощутят заботу украинских чиновников о себе - на практике.

 

 


Спасибо, если добавите эту статью в:
rss подписка на новости

RSS подписка

Подпишись,
чтобы ничего не пропустить

  • Последние

  • Читаемые